Aktualności / Pieczyska 2022 - Wyjazd wakacyjny dla dzieci

Pieczyska 2022 – Wyjazd wakacyjny dla dzieci

Szczęść Boże!

Z ogromną radością zapraszamy na wyjazdy wakacyjne:

  • Wyjazd dla dzieci – 11-18 lipca 2022 w  Ośrodku  „Polonez”  w Pieczyskach, ul. Okoniowa 3 86-008 Koronowo
  • Wyjazd dla młodzieży – 13-20 sierpnia 2022 w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym Gwarek w miejscowości Ślesin

Wyjazd dla dzieci – w załącznikach znajdują się trzy dokumenty karta kwalifikacyjna Pieczyska, regulamin Pieczyska i klauzula informacyjna. Te trzy dokumenty oryginały należy mi dostarczyć do 10.06.2022. Karty kwalifikacyjny z pieczątkami, podpisane przez organizatora będę wysyłała pocztą, lub przekazywała jeśli się spotkamy. Jeśli ktoś planuje jechać z nami, ale nie wie jeszcze ile osób, zastanawia się jeszcze, proszę tylko o krótką informację, sms .

Wyjazd młodzieży – proszę najpierw kontaktować się z p. Dorotą Rostkowską i z nią ustalać osobiście kwestie formalne.

W tym roku postanowiliśmy zabrać dzieci nad jezioro. W Pieczyskach jest piękna plaża miejska z której będziemy korzystać. Nasz wyjazd będzie miał trochę inny klimat niż przez ostatnich kilka lat. W tym roku ks. Ludwik będzie mówił o świętych  i będziemy poszukiwać, odkrywać naszą drogę do świętości.

Wszyscy ufamy, że ten dziwny , nieprzyjazny człowiekowi czas pandemii dobiega końca i musimy bardzo skupić się nad odbudową naszych więzi wspólnotowych rodzinnych, parafialnych i oczywiście naszych misyjnych. Brakuje wielu Aniołów Modlitwy więc szukajmy ich w naszym otoczeniu, naszych rodzinach, znajomych ( zgłoszenia najlepiej wysyłać poprzez naszą stronę internetową www.misjateresy.pl ). Kapłani bardzo potrzebują naszej modlitwy, naszego wsparcia duchowego, a Ci których spotykamy na co dzień naszej życzliwości i uśmiechu. My Misja św. Teresy  , Misja modlitwy za kapłanów jesteśmy wezwani do duchowej obrony kapłanów. Nie możemy się tego obawiać, a przyjąć to z ufnością , głęboko wierzyć że nasza modlitwa przepełniona miłością i nadzieją wspiera, broni kapłanów, prowadzi ich do świętości, dzięki czemu my mamy

„….. kapłanów,
którzy będą udzielać nam sakramentów,
będą wyjaśniać Ewangelię Chrystusa,
i uczyć nas , jak stać się dziećmi Bożymi!”

Przekazuję wszystkim podziękowania za modlitwę od ks. Bruno. Czuje się On dobrze. Przesyła wszystkim swoje błogosławieństwo i zapewnia ,że zajmujemy szczególne miejsce w jego sercu.

Życzę Wam wszystkim Bożego błogosławieństwa, wiele radości i słońca w te zimowe dni!

Angelika

 

Załączniki:
Pieczyska zgłoszenie
Regulanim Pieczyska
Klauzula informacyjna
Karta kwalifikacyjna uczestnika Pieczyska
Gwarek zaproszenie« powrót