Aktualności / Święto Misji w Niepokalanowie 1-2 października 2016

Święto Misji w Niepokalanowie 1-2 października 2016

 

Zapraszamy na Święto Misji w dniach 1-2 października 2016 r.  w Niepokalanowie.

 Temat: Nasza misja – modlitwa za kapłanów.

Jak co roku zapraszamy na święto Misji świętej Teresy do Niepokalanowa. W tym roku spotkanie rozpocznie się w dniu liturgicznego wspomnienia naszej Patronki, świętej Teresy do Dzieciątka Jezus. Zapraszamy wszystkich Aniołów Modlitwy, grupy dzieci, rodziny i wszystkie osoby modlące się w Misji świętej Teresy, a także wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do duchowej armii Aniołów.

Celem naszego corocznego spotkania jest wewnętrzne umocnienie  w modlitwie za kapłanów, poznawanie duchowości „małej drogi” świętej Teresy i spotkanie z przyjaciółmi z Misji. Razem modlimy się i wzajemnie dla siebie jesteśmy świadkami miłości Chrystusa i Kościoła.

Uwaga! Ponieważ w tym roku nie mamy możliwości zarezerwowania na nocleg najtańszych pokoi, prosimy grupy Misji do 10 września o deklarację, czy dana grupa przyjedzie na jeden dzień (sobota), czy na dwa dni (sobota i niedziela). Animatorzy nie muszą do 10 września podawać dokładnej liczby osób, które przyjadą z ich grupy, ale wybrać opcję: jednodniową lub dwudniową. Koszt przyjazdu na jeden dzień wynosi 20 złotych. Natomiast koszt na dwa dni 50 zł (koszt z noclegiem; nocleg kosztuje ok. 30 zł). Koszty obejmują obiady, sobotnie ognisko z kiełbaskami i niedzielne śniadanie.

Z góry dziękujemy osobom dorosłym, które złożą dodatkową ofiarę na dofinansowanie przyjazdu grup dzieci.

Osoby, które nocują prosimy o zabranie śpiwora. Jest możliwość korzystania z pościeli w Domu Pielgrzyma – dodatkowy koszt 10 zł.

Prosimy, aby każda grupa przygotowała ok. 10 minutową prezentację, która będzie w sobotę na wieczornym ognisku. Do Niepokalanowa przyjeżdżamy w sobotę na godzinę 10.00. Dokładny program zostanie przesłany.

Ostateczny termin zgłoszenia dla osób indywidualnych i dla grup z podaniem ilości uczestników w grupie upływa  25 września.

Dodatkowe informacje i zgłoszenia : Angelika Nowociel – 506133936 , angela@nowociel.pl ; Lidia Grzegorek – 693674395

 UWAGA: Prosimy, aby każde dziecko (osoba niepełnoletnia), przyjeżdżające z animatorem miało podpisaną przez rodziców zgodę na wyjazd, według zamieszczonego poniżej formularza. Animator organizujący przyjazd dzieci powinien wszystkie zgody wziąć ze sobą.

Wyrażam zgodę na wyjazd mojego dziecka w dniach 1-2 października 2016 r.

do Niepokalanowa na Święto Misji Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Imię i nazwisko dziecka:………………………………………………………………………

PESEL:……………………………………………………………………………………………….

Adres zamieszkania:……………………………………………………………………………

Telefon kontaktowy:…………………………………………………………………………..

data: ……………………………                podpis rodzica:……………………………………« powrót