Aktualności / To będzie owocny rok!

To będzie owocny rok!

Witam Was Kochani serdecznie w Nowym Roku, który na pewno będzie bardzo owocny dla Misji Św. Teresy, bowiem w tym roku obchodzimy 150-lecie jej urodzin. Mam nadzieję, że z radością przeczytaliście wcześniejszy tekst S. Teresy i pozwolicie aby słowa Tereski zadziałały w naszych sercach i abyśmy w tym jubileuszowym roku z jeszcze większą wiarą, miłością i ufnością otaczali modlitwą kapłanów, wspierali ich w codziennej pracy, po prostu pomagali im, walcząc zarówno o ich świętość jak i o swoją własną, byśmy zawsze umieli zaufać, przebaczyć i kochać. Tego życzę nam wszystkim na ten Nowy Rok!

Postarajmy się w naszych parafiach zaakcentować ten Rok Jubileuszowy, w którym obchodzimy 150-lecie urodzin św. Tereski poprzez  organizację szczególnych wydarzeń. Może dzieci przygotują przedstawienie, może zostanie podjęta jakaś inicjatywa modlitewna lub Adoracja? Prosimy o dzielenie się pomysłami., będziemy publikować zapowiedzi wydarzeń na naszej stronie i FB.

Przede wszystkim starajmy się naszym codziennym życiem pokazać, że św. Teresa jest naszą przewodniczką i dążymy do świętości tą samą drogą, która szła Ona.

Życzę Wszystkim Bożego błogosławieństwa i wiele radości i miłości!

Z Panem Bogiem!

Angelika« powrót