Aktualności / Uwaga: zmiana planu spotkania!

Uwaga: zmiana planu spotkania!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Drodzy Animatorzy i Aniołowie Misji Św. Teresy od Dzieciątka Jezus – moi Przyjaciele.

Otrzymałem list z Francji od ks. Bruno Thévenin , że ze względów zdrowotnych musi On odwołać zapowiedziany przyjazd do Polski.

W związku z powyższym chcieliśmy  zaproponować, że nasze spotkanie na Bielanach w Warszawie, może się odbyć jeśli będą chętni. Spotkanie będzie prowadzone przez ks. Ludwika Nowakowskiego i ks. Bogusława Jankowskiego.  Prosimy o ponowne potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu w nowej formie. Chcemy w ten sposób umocnić naszą wspólnotę Misji Św. Teresy, misji modlitwy za kapłanów.

Proszę was wszystkich o modlitwę za ks. Bruno Thévenin i za Misję Św. Teresy we Francji i w Polsce. Módlcie się nie tylko o zdrowie dla ks. Bruno, ale i o wypełnienie woli Bożej dla Misji Św. Teresy, oraz o szczególną ochronę świętych Aniołów z nieba dla naszego dzieła modlitwy za kapłanów.

Polecam szczególnie dwie poniższe modlitwy z naszego Modlitewnika Misji Św. Teresy: „Akt oddania Misji Św. Teresy od Dzieciątka Jezus Najświętszemu Sercu Pana Jezusa”, oraz „Modlitwa do św. Michała Archanioła w intencji Misji Św. Teresy od Dzieciątka Jezus”.

Pozdrawiam wszystkich z serca – Wasz duchowy opiekun,

ks. Ludwik Nowakowski« powrót