Aktualności / Zaproszenie na spotkanie Misji na Jelonkach w Warszawie

Zaproszenie na spotkanie Misji na Jelonkach w Warszawie

Moi Drodzy,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie przedświąteczne 18 grudnia o godzinie 16:00. 

Spotkamy się jak zawsze na Jelonkach, przy kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Warszawie, ul. Słomiana 2/4.

Będzie katecheza księdza Ludwika i agapa, która będzie taka, jaką sobie sami przyniesiemy, więc z góry dziękujemy za to, co pojawi się na stole (ale nie za dużo).

Pozdrawiamy serdecznie, z Panem Bogiem,

sekteretariat Misji Św. Teresy

*************************************************************************************************

Szczęść Boże,

Witam serdecznie Misję Św. Teresy! Cieszę się bardzo, że wraz z Kasią w imieniu całego Sekretariatu i oczywiście ks. Ludwika możemy rozjaśnić ten ponury grudniowy wieczór i zaprosić na wspólne spotkanie opłatkowe na Jelonkach. Zapraszamy serdecznie.

W mojej parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Warce już któryś rok z kolei zapraszamy wszystkich do modlitwy za naszych parafialnych księży w okresie Adwentu. I kolejny już rok kiedy jestem zbudowana tym, że tyle osób chętnie sięga do koszyczka i losuje imię księdza, którego otoczy swoją modlitwą. Z drugiej strony widzę wdzięczność księży za tę modlitwę. Jest ona im potrzebna i cieszą się tym, że ich parafianie troszczą się o nich. A dla mnie jest to znak, że Misja jest potrzebna, że my Aniołowie Modlitwy mamy wielką rolę do spełnienia, że nie możemy się poddawać, że nawet jak nam się wydaje, że coś idzie źle, że coś nas zniechęca, to jednak dobry Pan Bóg zsyła nam kogoś, coś co rozbudza w nas od nowa chęć działania.

Mam nadzieję, że może dla niektórych z nas to spotkanie opłatkowe na Jelonkach będzie tą iskrą która od nowa rozpali ogień miłości w naszych sercach. Określamy siebie Aniołami Modlitwy, więc życzę Nam abyśmy w tym czasie Adwentu rozpalali nasze serca miłością i abyśmy umieli dawać ją innym. Pamiętajmy o naszych kapłanach i ufajmy, że każda nasza modlitwa, westchnienie i dobry uczynek nie tylko im pomaga, ale też przynosi wiele radości Jezusowi.

Chciałabym także wszystkim przekazać życzenia ks. Bruno, aby ten błogosławiony czas Adwentu był dla nas owocny. Ksiądz Bruno przesyła nam także swoje błogosławieństwo.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, z Panem Bogiem!

Angelika« powrót