Aktualności / Rekolekcje wakacyjne GOŁĄBKI 2015 (27 lipca -3 sierpnia 2015r.)

Rekolekcje wakacyjne GOŁĄBKI 2015 (27 lipca -3 sierpnia 2015r.)

Serdecznie zapraszamy na coroczne rekolekcje z Misją  Św. Teresy. W tym roku odbędą się one w Gołąbkach k/Gniezna w terminie od 27 lipca do 3 sierpnia 2015r.

Celem wyjazdu jest pogłębienie wiary w Chrystusa przez codzienną Mszę św. połączoną z katechezą formacyjną, modlitwę i wieczorny rachunek sumienia, wspólny wypoczynek i zabawę – jednoczący wewnętrznie Misję Św. Teresy. Ważny jest dla nas także rozwój intelektualny przez wspólne zwiedzanie ciekawych kulturowo miejsc.

W programie przewidziane jest m.in.:

  • zwiedzanie Poznania wraz z pobytem w Aquaparku na poznańskiej Malcie oraz warsztatami w muzeum Rogali świętomarcińskich
  • wyprawa kolejką   Żnin -Wenecja  zwiedzanie   muzeum i skansenu kolei wąskotorowych
  • Planowany jest też dla chętnych jednodniowy wyjazd do Poczdamu gdzie zobaczymy:  Babelsberg, – Pałac Elektorów,  zabytkowe centrum,  Alexadrofka (Dzielnica Rosyjska) ,Sanssouci — Grób Fryderyka Wielkiego, Wzgórze Winne Z Tarasami, Zwiedzanie  Pałacu Sanssouci , Pawilon Chiński, Cecilienhoff .

Zakwaterowanie naszego wyjazdu będzie w Ośrodku Wypoczynkowym „Jutrzenka”, 62-240 Trzemeszno , Gołąbki 2 (www.golabki.pl). Ośrodek położony jest nad jeziorem na dużym, ogrodzonym terenie, obok lasu, znajduje się tu bogata baza rekreacyjno-sportowa z boiskami sportowymi: do piłki nożnej, do siatkówki plażowej, do koszykówki oraz strzeżone kąpielisko.

Opis i formularz zgłoszenia znajdziesz tutaj ->ZGŁOSZENIE GOŁĄBKI 2015

Sekretariat Misji Św. Teresy« powrót